راهنما

به دوسود خوش آمدید.

لطفاً راهنمای دوسود را مطالعه فرمایید تا کار در سایت برای شما آسانتر شود.

شما از طریق 2sood با پسوند com و ir میتوانید به سایت ورود کنید. همچنین میتوانید اپلیکیشن اندروید و ios دوسود را در گوشی خود نصب کنید.

برای استفاده از امکانات سایت، ابتدا می بایست در سایت عضو شوید. پس از کلیک بر روی دکمه ثبت نام، می توانید از طریق فرم مربوطه اطلاعات کاربری خود را وارد نمایید. پس از ثبت نام در سایت برای فعال سازی حساب کاربری شما یک ایمیل و یا پیامک به آدرس ایمیل و یا شماره تلفنی که در فرم ثبت نام وارد کردید ارسال می شود. در برخی موارد ایمیل فعال سازی به پوشه اسپم ایمیل شما می رود و شما می توانید ایمیل را آنجا پیدا کنید . چنانچه یک بار نام کاربری شما فعال شده نیازی به فعالسازی مجدد نیست.

هیچگونه محدودیتی در تعداد ثبت آگهی برای شما وجود ندارد و شما میتوانید به تعداد دلخواه آگهی های خود را به ثبت برسانید.

ثبت آگهی در دوسود رایگان است، مگر آنکه بخواهید کالای خود را در قسمت کالاهای ویژه به ثبت برسانید که هزینه آن ده هزار تومان میباشد.

با پذیرش گزینه امین دوسود در ثبت آگهی شانس بیشتری جهت فروش کالای خود دارید، امین دوسود به شما این امکان را میدهد که کالای خود را به سراسر ایران ارسال دارید، به این صورت که خریدار مبلغ کالا و هزینه پست را به حساب دوسود واریز نموده و پس از ارسال آدرس و اطلاعات از طریق سایت، فروشنده کالا را به آدرس خریدار ارسال و مبلغ به شماره کارت فروشنده واریز میگردد. جهت امور بانکی دو درصد از مبلغ فروش کالا به دوسود تعلق میگیرد.

شما میتوانید بدون پذیرش گزینه امین دوسود نیز آگهی خود را ثبت کرده و به صورت حضوری مبلغ را دریافت و کالا را به خریدار دهید که هیچ

هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

شما میتوانید کالای خود را با قیمت مقطوع و یا پیشنهاد قیمت از طریق خریدار به فروش رسانید.

خریدار در صورت راضی بودن از خرید خود میتواند به فروشنده امتیاز داده تا او را در فروش کالاهای بعدی کمک کند.

از اینکه دوسود را جهت کسب و کار انتخاب نمودید سپاسگزاریم.